שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

מעוניינים להחליף את חברת הניקיון שלכם? אם אתם לא מרוצים מרמת הניקיון של המשרד, אתם יכולים לפנות לחברת ניקיון מקצועית ולקבל שירות ניקיון על-פי הצרכים שלכם. כל חברה ובית עסק זקוקים לשירותי ניקיון קבועים, אך לעיתים שירותי הניקיון אינם ברמה הגבוהה לה ציפיתם. לכן, אין טעם להמתין שהמצב ישתפר ואפשר באופן מיידי להחליף את שירותי הניקיון של המשרד לצוות איכותי ומקצועי יותר. 
 
החברה שלכם יושבת באחד מאיזורי התעשייה של הרצליה? חברת ניקיון בהרצליה יכולה לספק לכם את כל השירותים הנדרשים בכדי לשמור על המשרד שלכם נקי ומצוחצח. שירותי הניקיון כוללים אנשי מקצוע מיומנים בתחום הניקיון, שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ואפשרות לקבלת שירותי ניקיון באופן מיידי.

חברת ניקיון באור עקיבא למוסדות חינוך

בתי ספר ומכללות נעזרות בשירותי חברות ניקיון באופן קבוע. 
 
אם אתם נמצאים בתפקידי מפתח במוסד חינוכי בעיר אור עקיבא, תוכלו לפנות לחברת ניקיון באור עקיבא המתמחה בשירותי ניקיון למוסדות חינוך. בתי ספר, גני ילדים, מכללות ומתנ"סים באיזור חדרה, קיסריה ואור עקיבא נהנים לאורך כל השנה משירותי ניקיון מקצועי של צוות מיומן.

חברת ניקיון בחדרה - מחיר

המחיר לשירותי חברת ניקיון בחדרה ובאיזור הצפון תלוי בגודל המבנה בו אתם עובדים. על-פי גודל המבנה ומספר העובדים הנחוצים לניקיון ניתן לתמחר במדוייק את שירותי הניקיון למבנה שלכם. משרדים, מרפאות ומוסדות חינוך בחדרה מקבלים שירות מחברת ניקיון ותיקה ומקצועית המחזיקה משרד קבוע בעיר חדרה. 

הזמנה של חברת ניקיון בכפר סבא ואיזור השרון

מתלבטים לאיזו חברת ניקיון לפנות? הגיע הזמן להפסיק להתלבט ולפנות ישירות לצוות חברת מבריק פלוס. 
 
חברת מבריק פלוס מציעה לכם שירותי חברת ניקיון בכפר סבא, שירותי אחזקת מבנים מחברת ניקיון בהרצליה ובאיזורים כמו חדרה, אור עקיבא וערים מרכזיות נוספות ברחבי הארץ. 

 

חברת מבריק פלוס פועלת גם כחברת כוח אדם המספקת שירותי גיוס לאנשי מקצוע בתחום אחזקת מבנים ושירותי ניקיון. החברה מספקת לכם מעטפת מלאה לכל התחזוקה והניקיון של מבנה, אם זה מרפאה, מוסד חינוכי, מוסד ממשלתי ומשרדי חברות. 

חברת ניקיון בהרצליה - חברת מבריק פלוס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד מצוות חברת מבריק פלוס, התקשרו עכשיו למספר הטלפון הנמצא באתר החברה ותוכלו להצטרף לאלפי הלקוחות של מבריק פלוס בכל רחבי הארץ. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

חברת ניקיון בהרצליה

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה