שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

אחד השירותים החשובים לכל בית עסק הוא שירות הניקיון. בתי עסק כגון חנויות בגדים, מרפאות, בתי מרקחת, מסעדות וחנויות לממכר מזון נדרשים לשמור על בית העסק נקי לאורך כל שעות העבודה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שירותי ניקיון הפועלים על-פי שעות קבועות בכל שבוע. בבתי עסק רבים שירותי הניקיון נערכים בתחילת היום או בסוף היום בשעות שאין עובדים בבית העסק. צוות מנקים קבוע מקבל מפתח לבית העסק ודואג לניקיון יסודי לפני פתיחת העסק ובסוף כל יום. בתי עסק גדולים אשר משרתים מספר גדול של לקוחות, לעיתים רבות שוכרים שירותי ניקיון לכל היום לניקיון של בתי השימוש ואיזורי האירוח של הלקוחות. 
 
אם בית העסק שלכם ממוקם באיזור השרון, תוכלו לשכור חברת ניקיון לעסקים בהרצליה ולהינות מכל שירותי הניקיון שכל בית עסק צריך. בתי עסק בהרצליה המשרתים לקוחות באופן פרונטלי נדרשים לשמור על סביבה נקייה עבור הלקוחות שלהם. בתי עסק מסוג זה הינם הראשונים להזמין שירותי ניקיון. 
 

חברת ניקיון לעסקים באור עקיבא והסביבה 

מלבד העיר הרצליה, גם באיזור אור עקיבא בתי עסק רבים שוכרים שירותי חברות ניקיון. חברת ניקיון לעסקים באור עקיבא והסביבה, תספק לכם מעטפת שלמה של שירותים כולל שירותי אחזקה לעסק. 

חברת ניקיון לעסקים בחדרה

אם החלטתם לפנות לחברת ניקיון, מומלץ לפנות לחברה עם פריסה ארצית. חברה המחזיקה סניפים בכמה ערים מרכזיות בארץ יכולה לספק שירותי ניקיון גם באיזור הצפון. חברת ניקיון לעסקים בחדרה והסביבה מספקת שירותים לערים המרכזיות בצפון. 

חברת ניקיון לעסקים בכפר סבא

ומה לגבי איזור כפר סבא? גם באיזור העיר כפר סבא ניתן לקבל שירותים מקצועיים של חברת ניקיון. אם כבר פונים לחברת ניקיון לעסקים בכפר סבא ובאיזור הרצליה, כדאי לפנות לחברת מבריק פלוס. 
 

בניגוד לחברות ניקיון במרכז הארץ, חברת מבריק פלוס מחזיקה משרדים בערים מרכזיות בישראל מאיזור השפלה ועד הצפון ומספקת פתרונות לאלפי לקוחות בכל יום.   

חברה לניקיון משרדים המובילה בישראל - חברת מבריק פלוס

מעוניינים בפרטים נוספים לגבי שירותי החברה לניקיון משרדים ובתים - מבריק פלוס? השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר החברה ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי. צוות המנקים של חברת מבריק פלוס ישמח לספק לכם שירות אישי ומקצועי לתחזוקת המשרד או הבית שלכם בצורה הטובה והנקיה ביותר. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

חברת ניקיון לעסקים בהרצליה

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה