שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

כל איש עסקים יודע שטיב העסק ורמת ההצלחה נשענים על הרמה של כוח האדם. זה נכון גם בתחום הניקיון, על כך אין ויכוח. הבית לא נקי? אתם יכולים ליהנות מניקיון גם בלי להתאמץ. זקוקים לשירות של אחזקה או לניקוי של חדרי מלון או צימרים? מהיום, אתם יודעים למי לפנות – מבריק + שירותי ניקיון.

על מנת להשיג כח אדם מיומן, בתחום הניקיון, אתם זקוקים לחברה המקצועית. חברה שיודעת לגייס את האנשים שיבצעו את המלאכה על הצד הטוב ביותר. מבריק +, מבטיחים ומקיימים את הניקיון ברמה הכי גבוהה שיש!

מגייסים בשבילכם – רק כח אדם מקצועי לניקיון

 אם אתם צריכים עוזרת בית, אתם לא חייבים להתחיל לראיין אין ספור עובדות. 
 
לנסות להבין מי טובה פחות ומי טובה יותר. אם אתם מתמודדים עם האתגר של ניהול ואחזקת מבנים או ניהול של בתי מלון, אתם לא חייבים להתעסק מבוקר עד ערב עם חיפוש עובדים וכל הטרחה המתלווה לזה. תנו לנו לעשות לכם את העבודה. אנחנו ממיינים ומעסיקים רק כוח אדם מקצועי לשירותי ניקיון. מעכשיו, גם אצלכם יוכל להיות נקי יותר – בבית, במשרד, בעסק, בבניין ובכל מקום. 

תראו מה אנחנו יכולים לספק לכם

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. אתם מוזמנים לראות מה אנחנו יכולים לספק לכם: 
 
שירותי אחזקה – לאחזקת מבנים, על מנת שבניין מגורים או מבנה של משרדים ייראו תמיד מטופחים, מושכים את העין, מבריקים ונוצצים. 
ניקיון – עובדי ועובדות בתחום הניקיון, שיודעים לספק את התוצאות שאתם תמיד רוצים. 

עוזרות בית – אתם עסוקים ולא רוצים לעבוד קשה בתחזוקת הבית? עוזרות הבית שנוכל לספק לכם יודעות להכניס סדר, גם אם הבית מבולגן. שירות אחראי ואמין, בזמנים הנוחים בשבילכם. 
חדרניות למלונות – עובדות מנוסות, שמכירות את מלאכת סידור החדרים וניקיון במיוחד בבתי מלון, אכסניות, צימרים וכדומה. 

כוח אדם מקצועי בניקיון נמצא מולכם במרחק נגיעה. כעת, הכדור בידיים שלכם והכפפות בידיים שלנו. פנו ונשמח לספר לכם יותר על השירותים המקצועיים שאנו מציעים. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

כח אדם

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה