שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על עיצוב הפנים של כל מבנה הוא הרצפה. גם אם דאגתם להשקיע בריצוף איכותי ויוקרתי לבית שלכם, לאחר כמה שנים תדרשו לבצע ליטוש מרצפות על מנת שתוכלו להחזיר את הברק ולתקן שריטות ופגמים בריצפה. בעת פעולת הפוליש לריצפה ניתן אף לתקן הפרשי גובה בין המרצפות בצורה יעילה מבלי להוציא אף מרצפת ממקומה. הפוליש בריצפה מסיר שכבה דקה מאוד של הריצוף הקיים ובכך נותן לריצפה מראה חדש לגמרי כאילו התקינו ריצפה חדשה למבנה. 
 
לכל סוג ריצפה צריך לבחור את החומרים ואת המכשירים המתאימים בכדי לבצע ליטוש בצורה מדוייקת. ליטוש לא מקצועי או שימוש בחומרים לא מתאימים יכול לפגוע במראה ובצבע הריצפה ולכן חשוב לפנות לאנשי מקצוע עם ניסיון בליטוש סוגים שונים של מרצפות.  

ליטוש טרצו

אחד מסוגי המרצפות הנפוצים ביותר בישראל הוא מרצפות טרצו.
 

המרצפות הללו נפוצות במבנים שנבנו במאה ה-20 בעיקר עד לשנות ה-90 של אותה מאה. מרצפות הטרצו הן חזקות, עמידות בפני עומס רב ובעלות עיצוב מיוחד המגיע בצבעים ובסגנונות שונים. עם השנים ריצוף השיש והשימוש בגרניט פורצלן החליפו את הטרצו אך הוא עדיין קיים בעשרות אלפי מבנים ברחבי הארץ. בכדי לחדש את רצפת הטרצו בצורה מושלמת, ניתן לבצע ליטוש טרצו עם מיכשור מקצועי המתאים לסוג הריצפה. חידוש מרצפות טרצו נותן מראה נקי, מבריק וחוסך את ההוצאה על ריצוף מחדש.

ליטוש פרקט - האם זה אפשרי?

אם חשבתם שרק מרצפות ניתן ללטש, כדאי שתכירו את השיטות הקיימות היום לליטוש פרקט. באמצעות מכונה ייעודית, ניתן לבצע פוליש באופן מלא לפרקט שלכם. איש המקצוע מגיע אליכם ובודק את סוג הפרקט. לאחר הבדיקה הוא קובע תוכנית עבודה הכוללת תיקון מרווחים בין האריחים, החלפת אריחים אם יש צורך והדבקה מחודשת של אריחים רופפים. באמצעות הליטוש של הפרקט, אפשר להביא לחידוש מוחלט של מראה הריצפה ולשדרג את הבית בצורה מושלמת.  
 

ליטוש רצפה עם חברה מקצועית

מתלבטים למי לפנות לליטוש רצפה בבית או במשרד? אם החלטתם לחדש את הריצוף בצורה מקצועית, מומלץ לכם לפנות לחברת מבריק פלוס. חברת מבריק פלוס כוללת אנשי מקצוע מתחום הניקיון והליטוש ומספקת שירות באיזור השפלה, המרכז, השרון וצפון הארץ.  

ליטוש מרצפות על-ידי הצוות המקצועי של חברת מבריק פלוס

לתיאום מועד עבודת ליטוש מרצפות עם צוות חברת מבריק פלוס, התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ליטוש מרצפות

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה