שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה''מזכרות'' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

נדמה כי כל אחד מאתנו ''זוכה'' לחוות בחייו את חווית השיפוצים. מדובר בתקופת מעבר אמנם אך זוהי בהחלט לא תקופה פשוטה. הכול בבית ''זז'' ועובר ממקום למקום, הוא מתמלא אבק, הרהיטים מתכסים במעטה בלתי נסבל וכמובן האוויר כולו הופך להיות מעיק ומלא רעלים וכימיקלים.

אך ברור ששיפוצים זוהי הזדמנות מדהימה לחדש ולשנות את הבית והתהליך, מעצבן ככל שהיה, אמור איכשהו להסתיים בשלב כלשהו. אחר כך מתחילים החיים החדשים בבית המשופץ והמחודש.

אך שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. כי בית לאחר שיפוץ, מדהים, מחודש, מעוצב ככל שיהיה, אם הוא לא יהיה נקי, אם לא יוסרו ממנו כל שאריות הבנייה, האבק הרב לא יטופל באופן יסודי, כתמי הצבע או שאריות הטיח לא יקורצפו, הרי שהבית לא באמת יהיה וייראה חדש ומזמין. 
 
 

לא מנקים לבד אחרי שיפוץ

אז יש אנשים שמנסים לחסוך בהוצאות. במיוחד לאחר העלויות הכבדות הכרוכות במלאכת השיפוץ. הם מבקשים לבצע בכוחות עצמם את הניקיון של הבית. אך אם הם לא באמת מיומנים, הרי שהניקיון הזה יגרום למהומה גדולה יותר ולכלכוך שיהפוך לבוץ. כי הניקיון לאחר השיפוץ הוא בהחלט ניקיון שונה מסתם שטיפה של הבית.

המומחים העובדים בתחום הספציפי הזה של ניקיון לפני אכלוס או ניקיון לפני שיפוץ, הם אלו שידעו לבצע את המלאכה בצורה הנכונה ולחדש ממש את הבית.

''מבריק'' – הצוות שינקה לכם את הבית

בשלב הזה, מומלץ מאוד לברר היטב על אודות חברות ניקיון שאכן תהיינה מסוגלות לבצע את המלאכה בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.

אחרי הכול, מדובר במלאכה הדורשת ניסיון ומיומנות ואם החברה לא היה כזו, הרי שהתוצאות כלל לא תהיינה מושלמות.

אנחנו כאן ב''מבריק'' מציעים לכם בין היתר שירות מושלם של ניקיון בתים אחרי שיפוץ. לרשותנו צוות מקצועי ומורחב, צוות שיודע לבצע עבודות באיכות גבוהה ויסודית במחירים הוגנים ועבודה זריזה.

השירות שלנו מוצע לכל אזור המרכז כמו הרצליה, תל אביב, רמת גן, כפר סבא, פרדס חנה ועוד. פנו אלינו. לא תתאכזבו...
 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון אחרי שיפוץ

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה