שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

ניקיון חדרי מדרגות זוהי אחת הסוגיות הסבוכות והמסבכות בכל מה שקשור ליחסי שכנים. ככל שיש יותר דיירים בבניין, תהיינה יותר דעות. לאחד חשוב הניקיון לשני חשובה הגינה. השלישי מתנגד להתקנה של המעלית והרביעי מבקש כי יטפחו את הלובי... אז ברור שחשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

יש בניינים אשר בהם מבקשים את השירות של חברה לאחזקת מבנים אשר היא זו שנוטלת על עצמה את כל מה שקשור לאחזקה ולתחזוקה של המבנה. בין היתר הם מטפלים כמובן גם בנושא של הניקיון.
 

חברת ניקיון לבנייני מגורים

גם אם לא הולכים על חברת תחזוקה למבנה, מומלץ מאוד להיעזר בשירות של חברת ניקיון שתיטול על עצמה את הטיפול בניקיון המבנה. הדבר עדיף פי כמה וכמה מאשר ניקיון המתבצע על ידי עובד ניקיון פרטי. יש לכך כמה וכמה סיבות.
 
  • ניקיון יותר מקצועי ויסודי – הניקיון של אנשי מקצוע שזוהי העבודה שלהם יהיה ניקיון הרבה יותר יסודי. יש להם הן את הכלים המתאימים לכל צורך ולכל מטרה ויש להם גם את הידע ואת המיומנות לביצוע נכון של העבודה. זאת בשונה מעובד ניקיון שיכול להיות סטודנט או כל אדם שעושה את זה רק לצורך השלמת הכנסה.
  • ניקיון קבוע בזמנים קבועים – כאשר מדובר בחברת ניקיון רצינית, הרי שהיא תעמוד בזמנים ותקפיד לשלוח את העובדים שלה בזמנים קבועים. שלא כמו במקרים בהם מדובר בעובד ניקיון שעשוי להבריז מפעם לפעם. אם זה בגלל עבודה שווה יותר שהוא מצא ואם זה כי הוא לא הצליח להגיע בגלל אילוצים שונים. לעומת זאת חברת ניקיון מסודרת תדאג תמיד שהמקום יהיה תמיד נקי ונעים.
  • ניקיון וראש שקט – גם מבחינת ביטוח העובדים, עדיף להיעזר בחברת ניקיון שהיא זו שתדאג לעובדיה על כל המשתמע מכך. היא זו שתבטח את העובדים ותדאג לכל התנאים הסוציאליים שלהם.

'מבריק' – חברת הניקיון שתבריק גם לכם את חדר המדרגות, את הלובי ואת החצר.

מחירים נוחים, צוות נרחב, גמישות וכל מה שצריך לבניין מטופח ונעים!
 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון בניינים

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה