שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

לא מוצאים זמן לנקות את הבית? זה הרגע להזמין שירות מקצועי לניקיון דירות ובתים. היום מקובל להזמין שירותי ניקיון באופן קבוע לפעם בשבוע או לניקיון פעם בשבועיים. בדרך זו תוכלו להוריד מכם את מטלות הניקיון ולתת לאנשי מקצוע לבצע זאת במהירות וביעילות על-פי הדרישות שלכם. בעולם האינטנסיבי של היום המתחלק בין עבודה לשעות בבית עם הילדים, שירות ניקיון הוא נדרש עבור כל משפחה. 
 
גרים באיזור תל אביב ומחפשים שירות מקצועי לניקיון?
בעיר גדולה כמו תל אביב אפשר למצוא אנשים אשר ישמחו לנקות לכם את הבית, אך אנשי מקצוע העובדים בתחום זה באופן רציף אפשר למצוא רק דרך חברת ניקיון. חברת ניקיון מעסיקה עובדים בתחום הניקיון המספקים שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים. עובדי חברות ניקיון מבצעים עבודות ניקיון על בסיס יום יומי ומכירים את כל הדרכים היעילות והמהירות ביותר לניקוי הבית. ניקיון בתים בתל אביב מומלץ לעשות דרך חברת ניקיון.
 

ניקיון בתים בחדרה

שירותי ניקיון לדירות ובתים פרטיים אפשר למצוא גם באיזור הצפון. בפנייה לחברת ניקיון בפריסה ארצית, תוכלו להזמין שירותי ניקיון בתים בחדרה ובאיזור קיסריה. שירותי הניקיון כוללים גם שירות פוליש למרצפות מכל הסוגים. 

ניקיון בתים ברמת גן והסביבה

מחפשים אנשי ניקיון מקצועיים באיזור רמת גן והסביבה? וודאי תשמחו לדעת שגם ניקיון בתים ברמת גן ניתן להזמין דרך חברת ניקיון מקצועית. כאמור, קבלת שירותי ניקיון דרך חברה מקצועית היא המומלצת ביותר ומבטיחה לכם שירות מקצועי של עובדי ניקיון ברמה גבוהה וללא פשרות. 
הזמנת ניקיון בתים בת"א ואיזור המרכז
 
להזמנה של שירותי ניקיון בתים בת"א, רמת גן ואיזור המרכז, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לחברת מבריק פלוס. חברת מבריק פלוס מחזיקה סניפים רבים ברחבי הארץ וניתן להזמין שירותי ניקיון גם לאיזור חדרה, קיסריה והסביבה. 
 
 

חברת מבריק פלוס מציעה ללקוחותיה - ניקיון בתים בתל אביב 

ניקיון בתים בתל אביב עושים רק עם הטובים ביותר, והטובים ביותר בתחום הם צוות חברת מבריק פלוס. הצוות המקצועי של החברה מספק לכם שירותים רבים הכוללים ניקיון לאחר שיפוצים, ניקיון לחברות ועסקים ושירותי ניקיון לבניינים. חברת מבריק פלוס מבטיחה לכם שהבית שלכם יהיה נקי, מצוחצח ומבריק פלוס! 
 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון בתים בתל אביב

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה