שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

עוברים לדירה חדשה? מזל טוב! לפני שאתם קובעים עם המובילים את המעבר של כל הציוד שלכם, כדאי שתזמינו צוות ניקיון בכדי להכין את הבית לכניסה המיוחלת. ניקיון יסודי של דירה לא עושים בכל יום ומומלץ לבצע אותו כאשר הדירה ריקה. דירות חדשות מקבלן לעיתים מלאות באבק בכל הפינות של הבית ולכן ניקיון יסודי של הדירה הוא חשוב ביותר לפני ההובלה של הריהוט ומכשירי החשמל מהדירה הקודמת.
 
מעברי דירה לעיתים נעשים בחופזה ותוך כדי שבוע עבודה עמוס. עם שירותי ניקיון דירה חדשה תוכלו לעשות את המעבר בצורה נוחה וקלה מבלי לדאוג לניקיון הדירה לאחר המעבר. פריקת הארגזים וסידור כל הבגדים והציוד שלכם יקח מכם זמן יקר. את הניקיון תוכלו להשאיר לאנשי מקצוע המתמחים בתחום ניקיון דירות חדשות ודירות לאחר שיפוץ.  

ניקיון דירה לפני כניסה - מחיר

מעוניינים בהצעת מחיר לניקיון דירה לפני כניסה? מחיר הניקיון לדירה נקבע על-פי מספר פרמטרים ותלוי בדרישות שלכם.
 
בדרך כלל דירה לאחר בנייה תיהיה מלוכלכת מחומרי בנייה, טיח, שפכטל וסוגים שונים של צבע. ניקיון יסודי כולל גם את הרהיטים הקבועים של הדירה כגון ארונות המטבח, שידות המקלחת והארונות בחדרי שירותים. נוסף לזה, דלתות וחלונות הדירה תופסים אבק של בנייה ונדרשים לניקיון עם חומרי ניקוי ייעודיים.  

מהם הדגשים לניקיון דירה מקבלן?

דירות מקבלן מוכנות לכניסת הדיירים פעמים רבות לפני שהסתיימה הבנייה כולה בבניין, אם זה תיקונים שנדרשים לבצע במעלית או בלובי ואפילו בקומה בה נמצאת הדירה שלכם. דירות המוכנות לכניסה מגיעות לאחר בנייה מתמשכת של הפועלים בבניין ונדרשת לעבודת ניקיון יסודית בכדי לנקות את כל האבק הנשאר מעבודות הבנייה.

הדגשים העיקריים בניקיון דירה מקבלן נוגעים לניקיון החלונות, הדלתות והשיש במטבח אשר צוברים אבק לאורך כל הבנייה. בפנייה לחברה מקצועית לניקיון, תוכלו להינות משירות מלא של אנשי מקצוע בכדי להביא את הדירה שלכם לרמת ניקיון מקסימלית. 
 

קביעת מועד לניקיון דירה אחרי שיפוץ

רוצים לקבוע מועד לניקיון דירה אחרי שיפוץ? הגעתם למקום הנכון! חברת מבריק פלוס מאפשרת לכם להזמין שירותי ניקיון של אנשי מקצוע מנוסים בתחום ניקיון בתים, דירות ומשרדים בכל רחבי הארץ ומספקת שירות מקצועי לבתי עסק ואנשים פרטיים.

ניקיון דירה חדשה עם צוות הניקיון של חברת מבריק פלוס

ברגע שבחרתם בחברת מבריק פלוס לניקיון דירה חדשה, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר להבריק לכם את הדירה באופן מושלם. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון דירה חדשה

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה