שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

עבור רובינו, כך אני חושב ומרגיש, נקיון הדירה (או הבית) היא פעולה מאד לא אטראקטיבית בלשון המעטה. נכון שיש אנשים ונשים שמתייחסים לפעולה כמו מעין מדיטציה, כמו לדוגמה שטיפת כלים שיכולה להיות פעולה מרגיעה, אבל הרוב הגדול מתייחס אל זה כעונש. גם הטכנולוגיה המודרנית שכוללת רובוטים ושואבים משוכללים לא באמת עוזרת כי אותם מכשירים אולי מנקים עבורינו או מקלים עלינו אבל הם לא מנקים באופן יסודי את הדירה או הבית וכך יוצא שצריך גם אותם אבל גם פעולת ניקוי יסודית בהרבה. 

מעבר לחוסר הרצון ישנו חוסר הזמן וחוסר היכולת. בגלל חיינו המודרניים העמוסים בעבודה ופקקים, פשוט אין לנו זמן ואת המעט זמן שכן נשאר לנו בעיקר בסופי שבוע, אנחנו בטח לא מעוניינים להקדיש לנקיונות אלא למנוחה וטיולים עם המשפחה. אז מה עושים? בדיוק בשביל זה הוקמו חברות כמו לדוגמה חברת מבריק פלוס. 
חברת מבריק פלוס היא חברת שירותי נקיון אשר יודעת טוב מאד את מה שאתם מרגישים ביחס לנקיון הדירה שלכם ובגלל זה, היא מציעה לכם שירותי נקיון. שירותי נקיון דירות בחדרה, שירותי נקיון דירות בהרצליה, שירותי נקיון דירות בכפר סבא וגם שירותי נקיון דירות באור עקיבא. שירותי החברה מכסים אזור עצום בו חי לו רוב עם ישראל.

וכאשר אני כותב "נקיון" אני לא מדבר על להעביר סמרטוט. אני מדבר על נקיון יסודי ביותר ומקצועי ביותר. כן, תתפלאו לקרוא שנקיון הוא מקצוע ומקצוע מכובד כמו כל יתר המקצועות. אתם תגלו זאת אחרי שתשכרו את שירותי החברה. פתאום תבינו את ההבדל בין נקיון לבין נקיון אמיתי. פינות, תריסים וחולונות, מטבח, ארונות, שירותים והכל באופן יסודי.

חברת מבריק פלוס רוצה שאם הזמנתם שירותי נקיון דירות בחדרה אתם תרצו לחזור ולעשות את זה על בסיס קבוע. שרותי נקיון דירות בחדרה הם חשובים בעיקר בגלל הקרבה לים, האבק והחול והמלח שמצטברים ועושים לכם נזק בדירה או בבית.
 

אז זה הדבר, אם שכנעתי אותכם בצורך לשירותי נקיון דירות בכפר סבא, נקיון דירות באור עקיבא, שירותי נקיון דירות בהרצליה או כאמור שירותי נקיון דירות בחדרה, עשו זאת מחברת מבריק פלוס.

היא האופציה הטובה ביותר עבורכם כי מגיע לכם לחיות בדירה נקייה. 

 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון דירות בחדרה

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה