שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי. הרבה נוהגים לכנות את זה 'פוליש'. על שם החומר בו נהגו לעשות שימוש בעבר לצורך הברקת הרצפות.

היום, ברוב רובם של הבתים נעשה שימוש בריצוף מסוג שונה לחלוטין שכלל אינו דורש שימוש בחומרי הברקה או 'פוליש' בלשון העם. המדובר הוא על ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

מבריקים את הבית עם צוות 'מבריק'

אין כמו להיכנס לבית חדש, בית שזה עתה הסתיימה הבנייה שלו. בית כזה תמיד יוצר התרגשות ותחושה של חידוש ופתיחה של פרק בחיים. אך על מנת שהפרק הזה אכן יתחיל ברגל ימין, חשוב מאוד להתחיל בצורה טובה. 
 
אם תנסו לנקות ולצחצח את הבית בכוחות עצמכם, לא בטוח שתצליחו להגיע לכל הפינות. לא ברור גם שתדעו איך לטפל בשאריות הצבע, בטיח שנדבק, באבק הבנייה שנתפס בכל מקום ולמעשה בכל מה שחומרי הבנייה הכבדים מותירים אחריהם.

חבל שרק לאחר שתעבירו את הבית, את הרהיטים שלכם ואת כל החפצים, תגלו כי ש עדיין הרבה מאוד לכלוך ושאריות שלא הצלחתם להגיע אליהם. בגלל זה אנחנו ממליצים להיעזר בצוות מקצועי שייטול על עצמו את המלאכה ויבצע אותו לשביעות רצונכם המלאה.

חברת ניקיון עושה לכם סדר

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים לחלוטין כי המלאכה תתבצע בצורה הכי נכונה והכי טובה ויעילה.
 
 
 

חשוב לשים לב כי פונים אל חברה שאכן תהיה מסוגלת לבצע את המשימה בצורה מקצועית ונכונה. אחרי הכול לא מדובר כאן בניקיון רגיל ושגרתי הכולל רק שטיפת רצפה והסרת אבק. מדובר על הרבה מעבר לזה. אם תפנו אל חברה שיש לה ניסיון בייחוד בתחום הזה של ניקיון לפני אכלוס, תוודאו כי החברה מעסיקה עובדים מיומנים וזריזים, תוכלו להיות רגועים שהבית אכן יקבל את הטיפול הנכון.

'מבריק' החברה שתכין לכם את הבית ברמת עבודה הכי גבוהה, במחירים הוגנים ועם צוות זריז ויעיל במיוחד.
 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון לפני אכלוס

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה