שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

רבים מאתנו מבלים שעות רבות משך כל יום במשרד. המשרד הוא כמעט הבית השני שלנו. למעשה רוב שעות היום אנחנו עשויים למצוא את עצמנו בין קירות המשרד. ברור שהניקיון של המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו. מעבר לכך, משרד נקי הוא משרד שגם הלקוחות ייהנו לבקר בו ולקבל בו שירות.

אך הבעיה היא השליטה על מלאכת הניקיון. לא תמיד זה כל כך פשוט למצוא את עובד הניקיון או לחילופין את חברת הניקיון שנוכל להיות מרוצים משירותיהם.

ניקיון משרדים עם מפתח

למעשה הקושי העיקרי של ניקיון משרדים אלו הן שעות הניקיון. משרדים פעילים על פי רוב בכל שעות העבודה המקובלות, שהן רלוונטיות גם עבור חברות הניקיון. מה שאומר שאם אנחנו רוצים ניקיון יסודי, אנחנו חייבים למצוא את הזמן בו המשרד אינו פעיל כשבזמן הזה ניתן יהיה 'להרים' את המשרד ולנקות אותו היטב.
 

זה אומר רק לאחר שעות הסגירה או לחילופין, לפני שעות הפתיחה.

כאן חשוב שנמצא חברה עליה אנחנו יכולים לסמוך ולהפקיד בידיה את המפתחות של בית העסק. הם יבואו לבצע את העבודה לאחר סיום הפעילות המשרדית או לחילופין בשעות הבוקר המוקדמות.

ברור כי יש לבדוק כי אכן החברה תבצע את המלאכה בצורה הכי אחראית בלי לפגוע בציוד, בלי 'לטפל' במה שהם לא אמורים לטפל ולעשות את המוטל עליהם בצורה מושלמת ואחראית.
 
 

משרד מבריק עם צוות 'מבריק'

צוות 'מבריק' מציע שירות מושלם גם לבעלי משרדים המבקשים ליהנות ממשרד מטופח ונקי באופן קבוע. הצוות ידאג כי המשרד יהיה תמיד מוכן ומזומן, נקי, ריחני ומזמין בכל בוקר מחדש. 
 
 
מדובר בצוות אמין במיוחד עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות כאשר תפקידו בידיו את מפתחות המשרד. הצוות ידאג כי כל חלקי המשרד יקבלו את הטיפוח הרצוי על מנת שתוכלו להתחיל את יום העבודה שלכם במשרד ללא עיכובים מיותרים.

השירות מוצע לכל תושבי המרכז באזור תל אביב, הרצליה, כפר סבא, פרדס חנה ועוד.
זכרו! משרד מטופח הוא משרד מבטיח וגם הרבה יותר מצליח!
 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

ניקיון משרדים

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה