שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

אם אתם או אתן בעלי בית או דירה ואתם גם עובדים במשרה מלאה, המאמר הזה מיועד עבורכם. כולנו מכירים את המציאות האומללה הזאת שמציעים לנו החיים המודרניים בלי אפילו לבקש רשות. התחושה הזאת שאין רגע פנוי. אין רגע פנוי עבורינו להקדיש למה שאנחנו אוהבים וצריכים. הכל מוקדש לעבודה, לילדים, לקניות לבית, לפקקים וכאשר מגיע סוף סוף, סוף השבוע, אנחנו כבר מרוקנים מכוח וממוטיבציה.

ובהקשר שלנו, אנחנו יודעים שהבית שלנו נדרש לסדר ונקיון ולא יכול לחכות שלנו יהיה נוח אבל אנחנו פשוט לא מצליחים, אם בגלל קוצר הזמן או חוסר המטיבציה, להרים את עצמינו ולנקות את הבית באופן סדיר ותדיר. ובכן, זה לא רק אתם, זה בעצם כולנו. ברוכים הבאים למועדון. 

בדיוק בגלל הסיבה הזאת, חברת הנקיון מבריק פלוס מציעה לכם עוזרות בית. עוזרות בית בכפר סבא, או באזורים אחרים.
 
לדוגמה - עוזרות בית בפרדס חנה או עוזרות בית בת"א או עוזרות בית ברמת גן. חברת מבריק פלוס מציעה לכם שירות של עוזרות בית בכפר סבא וביתר המקומות שהוזכרו בגלל שהיא יודעת בדיוק את כל מה שנכתב למעלה. היא יודעת שאתם נדרשים לעוזרת בית כמו אויר לנשימה. 

"מה עם העלות הגבוהה?" אתם שואלים ושואלות. כמובן שעוזרות הבית בכפר סבא או עוזרות הבית בת"א למשל זהו לא שירות חינמי אך הוא גם אינו יקר כמו שיש תחושה שהוא.

השירות הזה, שפעם היה נחשב לשרות לעשירון העליון, הולך ומתרחב ואתם תמצאו עצמיכם בחברה טובה של הרבה כמוכם השייכים למעמד הביניים וחייבים עזרה זאת כי אין לכם את היכולת כבר להשתלט על כל הדברים אותם אתם צריכים לעשות במשך היום. כיף לחזור לבית נקי ומסודר. 
 

זה שווה המון. תחשבו על שירות זה של עוזרות בית ברמת גן ועוזרות בית בפרדס חנה ועוזרות בית בכפר סבא כאמור וכמובן בעוד אזורים בארץ ותחשבו מה שירות כזה יכול לתרום לאיכות החיים שלכם. לא הכל זה עבודה, לא הכל צריך להתנהל באופן המטורף שבו חיינו מתנהלים בעידן המודרני הזה, וזה רק בכדי להשאיר את האף מעל המים. התקשרו עוד היום לחברת מבריק פלוס.

אתם חייבים את זה לעצמיכם ולמשפחתכם. 

 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

עוזרות בית בכפר סבא

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה