שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

איך אפשר לשמור על בניין משרדים או בניין מגורים מטופח ונקי כל השנה? כשמדובר על ניקיון של בניין מגורים או בניין משרדים, חשוב לשים דגש על טיפוח המבנה. טיפול קבוע במבנה הכולל שירותי ניקיון ואחזקה מספקים לכם את כל הפתרונות לשמירה על המראה החיצוני של הבניין. אם זה ניקיונות של כניסה לבניינים, מעליות, שולחנות קבלה - כל השירותים הללו ניתן לקבל מחברה מקצועית לניקיון בניינים.
 
מנהלים את ועד הבית בבניין? נמצאים בתפקיד ניהולי בחברה? יש לכם את האפשרות לבחור חברת ניקיון מקצועית אשר תספק לכם שירותי אחזקה למבנה הכולל שמירה על ניקיון וטיפוח הבניין. 

שירותי ניקיון לבית

שמירה על טיפוח בניין מגורים יכול לבוא יחד עם שמירה על ניקיון הדירות בבניין. משפחות רבות משתמשות בשירותי הניקיון של הבניין לצורך ניקיון הדירה שלהם. כך הם נהנים משירותי ניקיון לבית באופן מקצועי מעובדי ניקיון הפועלים לאורך כל השבוע באותו בניין מגורים. 
 

שירותי ניקיון למשרדים - מחיר

המחיר לשירותי ניקיון למשרדים נקבע על-פי הצרכים והדרישות שלכם. ישנן חברות ובתי עסק הזקוקים לעובדי ניקיון לאורך כל יום העבודה וישנם משרדים שהניקיון מתבצע בהם בבקרים לפני הגעת העובדים ובסוף יום העבודה. 

הזמנה של שירותי ניקיון משרדים באופן מהיר ויעיל

אם אתם זקוקים לצוות מקצועי שיספק לכם שירותי ניקיון משרדים על-פי השעות שלכם, מומלץ לכם ליצור קשר עם חברת מבריק פלוס. חברת מבריק פלוס היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הניקיון לבנייני משרדים ובנייני מגורים.

צוות חברת מבריק פלוס כולל עובדי ניקיון מקצועיים הפועלים בתחום בכל ימות השבוע ובעלי ניסיון רב בניקיון בניינים לאנשים פרטיים ולבתי עסק וחברות. 
 

השירות של חברת מבריק פלוס ניתן לאלפי לקוחות בכל חודש באיזורים רבים בארץ כגון איזור השפלה, המרכז, השרון ואיזור הצפון.

חברת מבריק פלוס מציעה - שירותי ניקיון ואחזקה לחברות ובניינים

מוכנים לתאם פגישה עם צוות הניקיון של חברת מבריק פלוס? לתיאום פגישה עם הצוות המיומן והמקצועי של חברת מבריק פלוס, השאירו את הפרטים שלכם או פרטי העסק שלכם באתר החברה. נציג חברת מבריק פלוס יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויתאם עבורכם פגישה מקצועית הכוללת תכנון מתאים של שירותי הניקיון לבניין שלכם. שירותי ניקיון ואחזקה של חברת מבריק פלוס הם הטובים ביותר עבור בנייני מגורים ובנייני משרדים. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

שירותי ניקיון ואחזקה

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה