שירותי עוזרות בית ושירותי ניקיון
לעסקים ולמשרדים ביום הפניה

עובדי ניקיון לבתי ספר, מוסדות חינוך,
למרפאות, בתי חולים וגם לבתי אבות
עובדת כרגיל גם בימי הקורונה, בכפוף להוראות משרד הבריאות

הודעה ללקוחותינו: החברה עובדת כרגיל גם בימי הקורונה - הנכם מוזמנים לחייג לקבלת שירות מהיר, יעיל ומקצועי!

בין שירותינו

כל דירה אחרי בניה או אפילו רק לאחר שיפוצים, דורשת ניקיון יסודי שמסיר את כל השאריות וה'מזכרות' שנותרו לאחר ביצוע העבודות והכשרה של הבית למגורים.

ניקיון המשרד אמור לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו על מנת שהעבודה המשרדית תהיה נעימה עבורנו וגם הלקוחות ייהנו לבקר ולקבל בו שירות.

אנו יכולים לדאוג עבורכם באחריות, לאנשי ונשות מקצוע שדואגים שהכל יהיה נקי יותר. 

, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד. 

כיום ישנה מודעות מאוד גבוהה בכל מה שקשור לחוויית לקוח. בעבר שמו בעיקר את הדגש על איכות המוצרים, הרי שהיום המצב מעט שונה...

כאשר אתם פונים אל חברת ניקיון אתם למעשה יכולים להיות רגועים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מצוחצח ותמיד מטופח עד הפינות הנסתרות ביותר...

חשוב לדאוג לטיפוח של הבניין על מנת שהוא יהיה נקי ומזמין. אך בכל מה שקשור למינון, לדגשים באזורים הספציפיים כמו גם לתדירות, כדאי להיעזר באנשי מקצוע.

שנייה לפני שאתם נושמים לרווחה, חשוב לזכור כי לניקיון של הבית לאחר השיפוץ ישנה משמעות רבה מבחינת ההנאה שלכם מהבית שחידשתם. 

ההבדל בין פוליש איכותי לבין שירות פחות מקצועי מורגש היטב. רוצים לחדש את הרצפה ולהפוך אותה ליפה, מבריקה וממש כמו חדשה? אתם לא חייבים לשפץ את הבית ולהשקיע הון של כסף.

הפתרון שלכם הוא כאן – מבריק פלוס, שירותי ניקיון. מלבד ניקיון של בתים ודירות ובניינים ועסקים, אנו מתמחים במתן שירות פוליש, הכי מקצוע, הכי טוב. 

למי מתאים חידוש רצפה ופוליש של מבריק פלוס  

מבריק פלוס, אנו מציעים חידוש רצפה ופוליש למגוון סוגי רצפות ולשלל לקוחות. פוליש בבתים פרטיים, בלובי של בנייני מגורים, במסעדות ובקניונים ומרכזי קניות ועוד ועוד.

יש לכם רצפה שצריך לתחזק ולשמר או לחדש? אנחנו כאן בשבילכם. 
 
 

מדוע חיוני הפוליש המקצועי 

כאנשי מקצוע שמבינים בניקיון ובפוליש, נוכל לספר לכם די הרבה דברים על החיוניות של הפוליש המקצועי. מוכנים? בואו נתחיל:
 
1. התאמה – חיוני להתאים בין שיטת הפוליש לבין סוג הרצפה. אם בוחרים בחומרים לא מתאימים ושיטות לא נכונות לקרצוף, האריחים עלולים להיהרס. התאמה נכונה תביא לתוצאות מקסימליות. 
2. קפדנות – בביצוע של פוליש מקצועי, אנו מקפידים לבצע עבורכם את המלאכה, בלי למהר. אנו לא עובדים לאט, אך מקפידים לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. בלי לפספס. כי מגיע לכם שכל הרצפה, כל סנטימטר וסנטימטר יקבלו טיפול של מיליון דולר. 
3. מחדשים ומעלימים שריטות ופגמים – אפילו אם נדמה לכם שהרצפה שלכם התיישנה בצורה לא טובה ויש שריטות ופגמים, אל דאגה. אנו יכולים לבצע חידוש רצפה בעזרת פוליש, כך שהכל ייראה ממש נוצץ. אפשר להעלים ולסלק שריטות ופגמים בעזרת הסרה של שכבת חיצונית. 
 

4. העלמת כתמים – ברצפות ישנות, עשויים להופיע כתמים ולכלוך שלא ניתן לקרצף עם חומרי ניקוי. אנו יודעים לזהות את זה. אנו יודעים שאפילו מים או כתמי שומן שהתייבשו בצורה לא טובה עשויים להשאיר כתמים עם הזמן. פוליש מקצועי יעלים את הכתמים וישאיר מראה אחיד, נוצץ ומבריק. 
5. מכשור וחומרים – אנו מעמידים לרשותכם את ציוד הפוליש הכי טוב שיש להשיג. אנו עובדים אך ורק עם החומרים האיכותיים, בהתאם לסוג הרצפה שלכם. 
 

מעוניינים בקבלת הצעת מחיר עבורכם?

חייגו אלינו: 074-710-7400 
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם האפשרי:

איזורי פעילות: חולון, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, חדרה, קיסריה

שירותי פוליש